Foto4Fun

Foto4Fun - Fotobudka Kraków

Foto4Fun - Fotobudka Kraków


Mobilne studio fotograficzne to świetny pomysł na włączenie dorosłych do wspólnej zabawy z dziećmi. To też doskonały moment na zacieśnienie więzów ze swoimi pociechami. Planujesz zorganizować przyjęcie z okazji zakończenia roku szkolnego? Uwiecznić na zdjęciach roześmiane buzie, które długo wyczekiwały wakacji? A może sam chciałbyś do nich dołączyć, przykładając do ust sztuczne wąsy, które wprawią wszystkich w rozbawienie? Z fotobudką nie ma mowy o nudzie!
To unikalne urządzenie potrafi w kilka sekund wykonać serię zabawnych ujęć, które zostaną wydrukowane zaraz po zakończeniu sesji. Wolisz oglądać zdjęcia na komputerze? Żaden problem. Foto4fun.com.pl oferuje możliwość zgrania fotografii na pendrive, płytę CD lub wysłania ich bezpośrednio drogą mailową, na wskazany adres.
Śnisz o imprezie, o której potem wszyscy będą rozprawiać na Facebooku? Wynajmij fotobudkę w Krakowie i przekonaj się, ile radości sprawi zebranym zabawa w przebieranki, dzięki dołączonym zabawnym kostiumom i kolorowym akcesoriom w postaci masek, kapeluszy, peruk, okularów czy innych zabawnych przedmiotów.

Opublikowano: 2019-03-05

Foto4Fun

Jaworowa 4 42-500 Będzin 697 553 652

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Sprawdź w pobliżu


Agencja Turystyczno-Reklamowa „WRZOS”

ul. Krasickiego 19, Świętochłowice / https://www.multigalanteria.pl/


Sprawdź szczegóły »

BeautySalon24

ul. 3 Maja 1, Chorzów / https://www.beautysalon24.pl/


Sprawdź szczegóły »

MONDAM Damian Kawecki

ul. Szybowa 4, Chorzów / http://www.mondam.pl/


Sprawdź szczegóły »