Medicalgorithmics S.A.

Pocketecg CRS

Pocketecg CRS


Hybrydowa telerehabilitacja kardiologiczna, czyli rehabilitacja z wykorzystaniem komunikacji zdalnej, jest od 2017 roku refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Najważniejsze korzyści takiego rozwiązania to:

  • likwidacja barier związanych z dostępem do rehabilitacji kardiologicznej pacjentów wcześniej wykluczonych ze względu na odległość placówki rehabilitacyjnej czy długie kolejki oczekujących na oddziale rehabilitacyjnym,
  • możliwość większej obsługi pacjentów w tym samym czasie,
  • zapewnienie pacjentowi komfortu i poczucia bezpieczeństwa podczas treningu rehabilitacyjnego, jako że trening jest zdalnie monitorowany przez lekarza lub fizjoterapeutę.

Do telerehabilitacji konieczne jest przenośne urządzenie medyczne, które po uruchomieniu podaje pacjentowi aktualne polecenia do wykonania. Wśród tego typu urządzeń system PocketECG CRS jest pionierem technologicznym, gdyż umożliwia pełen zapis EKG oraz parametrów życiowych pacjenta w czasie każdego treningu. Pod linkiem medicalgorithmics.pl można znaleźć więcej informacji na temat tego nowoczesnego sprzętu.

Opublikowano: 2019-01-25

Medicalgorithmics S.A.

Al. Jerozolimskie 81 02-001 Warszawa +48 22 825 12 49

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Sprawdź w pobliżu


Hurtownia farmaceutyczna PharmaVitae

ul. Aleje Jerozolimskie 439, Pruszków / http://pharmavitae.pl/


Sprawdź szczegóły »

Tent4Rent

ul. Potocka 13, Warszawa / https://tent4rent.pl/


Sprawdź szczegóły »

RemontiBudowa.pl

ul. Al. Jerozolimskie 204, Warszawa / https://www.remontibudowa.pl/


Sprawdź szczegóły »