Butik-Kesi

Sukienka dwukolorowa

Sukienka dwukolorowa


Połączenie szarości z czernią (w przypadku damskiego stroju) budzi nieodmiennie raczej formalne i służbowe skojarzenia. Tak też jest w przypadku sukienki dwukolorowej, jaką możemy znaleźć wśród wielu ciekawych propozycji, jakie przygotował dla swoich klientek butiki internetowy KESI. Jest to opcja raczej stonowana, w stylu klasycznej elegancji – co sprawi, że kupiona przez nas sukienka nie wypadnie tak szybko z mody, i będziemy mogły dłużej się nią cieszyć.

Wspomniana firma istnieje na krajowym rynku odzieżowym od ponad piętnastu lat. Decydując się na skorzystanie z usług tego butiku, mamy pewność, że inwestujemy nasze kilka złotych w profesjonalnie prowadzony biznes – co jest gwarancją satysfakcji klientek.

Sukienka dwukolorowa, dostępna na stronie tego sklepu, to doskonały wybór dla wszystkich pań, które cenią sobie korzystny stosunek ceny do jakości kupowanego za pośrednictwem sieci WWW ubioru.

Opublikowano: 2018-08-02

Butik-Kesi

Sadowa 3 95-054 Ksawerów 422072665

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


antistont dodał komentarz 2019-05-23 14:57:08 Ocena 5

Ten butik to dobre miejsce na zakupy - ja uzupełniam tu braki w swojej garderobie, za każdym razem kiedy zbliża się dany sezon. Sukienki, spodnie czy tuniki są tam, w dobrej jakości i cenach. :)


Sprawdź w pobliżu


BAKARAT Iwona Stępień

ul. Gen. Grota Roweckiego 65, Tomaszów Mazowiecki / http://www.bakarat.com.pl/


Sprawdź szczegóły »

Alamak Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Władysława Reymonta 4, Łódź / https://www.pasazfoto.pl/


Sprawdź szczegóły »

ABC-BOBASA

ul. Słoneczna 37, Brzeziny / https://wyprawkowy.pl


Sprawdź szczegóły »